Jesenné prázdniny pre rodinu s deťmi na 2 noci

Pripravte svojim školákom nezabudnuteľný zážitok z prázdnin! Vezmite ich do jesenných Tatier a užite si posledné teplé dni plné zážitkov a neopakovateľných výhľadov. Vyjdite si do prírody, navštívte spolu rôzne atrakcie alebo si užite spoločné rodinné večery pri svojom apartmáne s výhľadom na Tatry. Vaše ratolesti sa dokonale vybláznia v zábavnom parku Rabkoland hneď za našimi hranicami s 50% zľavou na vstupenku.

Nemáte školákov? Nevadí, chvíle keď ste sa s rodičmi vybrali na lov za prázdninovým dobrodružstvom si môžete prísť pripomenúť so svojim partnerom, známymi alebo kamarátmi.

Ste vášniví turisti, radi objavujte históriu Slovenska, vyhľadávate adrenalínové alebo skôr rovnako skvelé gurmánske zážitky? Od nás to máte “čo by kameňom dohodil” k tým najkrajším výhľadom slovenských veľhôr, ku krásam roklín a prírodných pokladov Slovenského raja, ale aj k pamiatkam, či vyhľadávaným gastro podnikom pod Tatrami. Ochutnajte jedlá z pravého texas grillu v našej reštaurácií Rock Farm!

Čas strávený s rodinou a priateľmi je nenahraditeľný a zážitky, tie ostávajú navždy!

*Cena ubytovania sa vzťahuje na minimálnu dĺžku pobytu 2 noci.

*Cena zahŕňa ubytovanie pre 2 dospelé osoby a 2 deti zdarma, parkovanie v rámci rezortu na privátnom parkovisku a využitie detského ihriska alebo ohnísk na grilovanie. Pobyt je možné využiť v termíne od 24.10.2023 do 6.11.2023. Raňajky, prípadne polpenzia je v ponuke za príplatok.

Pre kalkuláciu pobytu na viac nocí nás neváhajte kontaktovať.

Cena: Od 189 €
Rezervovať tento balíček