Dovolenka v Natur Resort

Hľadáte dokonalú dovolenku na Slovensku? Tu ste na správnom mieste!

Uvedomujeme si, že situácia momentálne nie je ideálna ale uisťujeme vás, že robíme všetko preto, aby ste sa pri príchode k nám cítili bezpečne. Keď sa znovu budeme môcť vidieť (a my dúfame, že to bude čoskoro 😊), môžete si prísť oddýchnuť do čistých, vydezinfikovaných apartmánov. Uisťujeme vás, že zdravie je pre nás na prvom mieste a preto robíme všetko preto, aby ste si užili dovolenku v pohode, bez zbytočných obáv či starostí.

8-1_nr

Pripravili sme si pre vás výnimočnú akciu. Vyberte si ktorýkoľvek termín od 25. januára do 30. júna, nezáväzne si ho rezervujte (bez akýchkoľvek poplatkov) a keď sa situácia zlepší, my vás budeme týždeň pred termínom vášho pobytu kontaktovať.

Ak túžite prežiť chvíle oddychu s najbližšími na výnimočnom mieste, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a „ako doma“, apartmány Natur Resort sú tou najvhodnejšou voľbou. Doprajte si oddych pod štítmi Vysokých Tatier, s tými najkrajšími výhľadmi a skvelou polohou. Zimné, ale aj letné aktivity tu nájdete na každom rohu, a tak sa nemusíte báť nudy.

Príroda je najlepší úkryt!