O rezorte

Kedy ste si naposledy vyhradili čas len pre seba a nemysleli na povinnosti všedných dní? Dni, kedy opustíte steny a režim vášho stereotypu a vyberiete sa niekam, kde je jednoducho príjemne. Tam kde budete mať celý deň pre seba, či už celé doobedie preležíte v pohodlnej posteli, alebo sa už ako ranné vtáča vyberiete s prvými lúčami slnka za dobrodružstvom do prírody.

Len vy, pohodlie, nádherné okolie, zmena každodennej rutiny a vyhliadka skvelých dní plných tatranských zážitkov pred vami. Budete u nás hosťami, ktorých nazveme priateľmi, dni budú o čosi dlhšie a život o niečo krajší. Budete na dovolenke v Natur Resort.

Vyhraďte si chvíle s rodinou či priateľmi a prežite dovolenku v malebných domčekoch zasadených v pláni pod štítmi Vysokých Tatier. Plne vybavené apartmány a dovolenkové chaty v blízkosti Tatranskej Lomnice sú zárukou skvelej dovolenky pre páry, rodiny s deťmi, skupinu priateľov alebo aj kolektív kolegov.

Oddýchnete si, načerpáte potrebnú energiu a navyše sa budete zobúdzať v krásnom vysokohorskom prostredí. Vyrazíte spolu do prírody, naplánujete niekoľko výletov v okolí, navštívite atrakcie, či historické miesta, alebo si sadnete k obľúbenej knihe, či hudbe a budete si užívať to, čomu sa hovorí sladké „ničnerobenie“.

Pastva nielen pre oči priamo v rezorte

Nádherná štýlová reštaurácia Rock Farm so zázemím a priestormi pre skupinové podujatia, ktorú sme otvorili v júni 2022, aby sme Vám neustále ponúkali len to najlepšie. Prijmite naše pozvanie a poďte si s rodinou alebo priateľmi užiť jedinečnú atmosféru pri úžasnom jedle, s dobrým pivom, drinkom alebo plným vínom v pohári. Rock Farm je svet šťavnatých mäsitých jedál z grilu z nášho vlastného bio chovu, chutných šalátov, krehkých dezertov a tradičných jedál z Podtatranského regiónu. Mysleli sme však aj na hostí, ktorí uprednostnia chutné vegetariánske jedlo. Kvalitné suroviny, mäso z nášho vlastného chovu farmy Lutila a kus mágie je však to, čo chceme naservírovať každému jednému z vás.

Natur Resort pre páry

Čas strávený s milovanou osobou po vašom boku je na nezaplatenie. Láka vás predstava spoločného oddychu vo vysokohorskom prostredí, kde si môžete plánovať spoločné výlety na každý deň? Kde môžete len tak večer sedieť na terase pred apartmánom a vychutnávať si pohľad na hviezdnatú oblohu?

Zelený priestor všade navôkol vám ponúka možnosť zahrať si napr. bedminton, frisbee, zacvičiť si alebo si odbehnúť pár kilometrov nádhernou prírodou.

Natur resort ponúka plnohodontné komfortné ubytovanie pre dovolenkujúce páry. Cez deň sa vyberiete na výlety a objavovať okolie, večer si už budete s vyloženými nohami prezerať fotky a užívať si súkromie.
Vybehnite na turistické chodníky do Tatier, spoznajte históriu a kultúrne pamiatky Spiša. Osviežte sa v neďalekých aquaparkoch, zájdite do mesta alebo obdivujte zákutia neďalekého Poľska. Vymeňte auto za električku, výhľady z konského chrbta, bicyklujte do sýtosti alebo preverte svoju presnosť na golfovom ihrisku.

Aj dovolenka v zime tu má svoje čaro. Okolie môžete objavovať na bežkách, brázdiť svahy neďalekých lyžiarskych stredísk, užívať si lúče horského slnka na terase priamo pred svojim apartmánom alebo vyskúšať zimné atrakcie v okolí.

Bude vám na všetky tieto aktivity jeden týždeň málo? Rezervujte si pobyt hneď na niekoľko dní a vráťte sa domov oddýchnutí, so skvelými zážitkami a s myšlienkou, že viete, kam vyraziť za plnohodnotným oddychom v každom ročnom období.

Ak radi cestujte a spoznávate krásy Slovenska vo štvorici spolu s priateľmi, užívate si spoločné chvíle plné smiechu a zážitkov, Natur Resort bude skvelou voľbou ubytovania v Tatrách aj pre vás. Apartmán, ale aj dovolenkový domček poskytuje dostatok priestoru i súkromia.

Natur Resort pre rodiny

Vyberte sa so svojimi najbližšími do jednej z najkrajších častí Slovenska. Tatry sú pre rodiny miestom, kde si nájdete množstvo spoločných aktivít a dychberúcich cieľov vašich prechádzok prírodou. Zoznámte vaše deti s krásami, ktoré sú slovenským pokladom a zažite s nami skvelú rodinnú dovolenku.

Dožičte si žiadané súkromie pre svoje spoločné dni a dostatok možností pre objavovanie okolitej prírody už od prahu dverí vášho apartmánu, či dovolenkového domčeka. Vnútri si užijete žiadaný komfort, ktorý bude vašou dočasnou domácnosťou a vonku úžasnú voľnosť v blízkosti nádher Vysokých Tatier. Rezort je vybavený aj detskými šmýkačkami a hojdačkami, kde si na svoje prídu aj naši najmenší návštevníci.

Lokalita nášho rezortu vám poskytuje celú paletu aktivít, ktorými vyplníte dni rodinnej dovolenky v Tatrách. Turistika, cyklistika, jazda na koni alebo bobovej dráhe, múzeá, hrady a skanzeny. Toto všetko a mnoho ďalšieho ponúka okolie vášho ubytovania v Tatranskej Lomnici. Aj rodinná dovolenka v zime tu bude mať svoje čaro. Okolie môžete objavovať na bežkách, brázdiť svahy neďalekých lyžiarskych stredísk, postaviť si snehuliaka priamo pred svojim apartmánom alebo vyskúšať zimné atrakcie v okolí.

Hneď za dverami vášho apartmánu budete mať dostatok priestoru pre rodinné športové aktivity, deti môžete mať pod dohľadom na terase a večer pri plápolajúcom ohni na rodinnej grilovačke môže byť príjemným zavŕšením vášho dňa.

Pre vašu rodinku si môžete zarezervovať ubytovanie v apartmánoch, kde je možnosť využitia 2-lôžkovej prístelky na rozkladacom gauči. Ďalším variantom pre rodinnú dovolenku v Tatrách je poschodový domček s manželskou posteľou a samostatnou izbou s dvoma oddelenými lôžkami. Ubytovanie v domčeku tak iste ocenia aj -násť roční členovia vašej rodinky 😉

Natur Resort pre priateľov a teambuilding

Nie sme hotel, ani penzión, ale vieme a chceme vám ponúknuť skvelú možnosť strávenia vašej dovolenky aj so skupinou priateľov, alebo miesto pre teambuildingovú firemnú akciu. Lôžková kapacita nášho rezortu vám poskytne dostatok miesta pre všetkých „členov zájazdu“. Lokalita rezortu a jeho priestrannosť vám ponúknu dostatočný priestor na spoločné aktivity, či kolektívne športové hry.

Spoločne si budete vychutnávať Tatry na dotyk a každodenné výhľady priamo z vašich apartmánov. Ubytovanie u nás ocenia iste najviac tí, ktorí chcú dni svojej dovolenky v Tatrách využiť na spoznávanie prírodných a historických krás Spiša, ale pokojne môže byť skvelým miestom, kde sa budete vracať s vyštípanými lícami v zime. Natur Resort tak môžete s priateľmi a kolegami využiť na spoločne strávené dni počas celého roka.
Ak sa dovolenku v Tatrách chystáte stráviť so svojimi priateľmi alebo si náš rezort vyberiete pre firemnú akciu na utuženie kolektívu, iste oceníte blízkosť reštauračných zariadení, ktoré sú vzdialené len pár minút cesty autom od vašich apartmánov. Čoskoro pre vás v Natur Resort otvoríme aj novú reštauráciu Rock Farm.