Ubytovanie

Užite si ubytovanie pod Tatrami v komfortne zariadených dizajnových apartmánoch s výhľadom na tie najvyššie tatranské štíty. Ak hovoríme, že naše apartmány sú zasadené do zeme, ani trochu nepreháňame.

Každý z ponúkaných apartmánov je totiž jedinečným spôsobom spojený s miestnym reliéfom, vďaka čomu sa trávnik prirodzene dvíha zo zeme až na strechy apartmánu. Môžete nám veriť, že vaše oko budú lákať už z diaľky.
Prírodu sme nechali vstúpiť aj do interiéru, v ktorom sa prirodzene spája kombinácia prírodných materiálov a zemitých farieb s pôvabom moderných prvkov. Ráno sa tak zobudíte s výhľadom na majestátne štíty Vysokých Tatier.

Úchvatná príroda, najrôznejšie možnosti oddychu, pobyt na čerstvom vzduchu a množstvo zážitkov sú zárukou skvelej dovolenky počas celého roka. U nás vám k nej navyše vieme zaručiť komfort ubytovania v priestranných apartmánoch alebo poschodových domčekoch. Náš rezort je obľúbený medzi cestujúcimi pármi, rodinkami s deťmi ale aj medzi organizátormi skupinových či teambuildingových akcií. Každé ubytovacie zariadenie Natur Resort vám poskytne najvyšší komfort s plným vybavením. Budete sa cítiť útulne, no zároveň vám bude k dispozícii dostatočný priestor v rámci celého rezortu.

Pobytu na čerstvom vzduchu si tu môžete dožičiť naozaj do sýtosti. Rezort je vybavený vonkajšími ohniskami pre opekačky s rodinou a priateľmi. Keď vyhladnete, pripravíte si voňavé dobroty na otvorenom ohni. Chutné jedlo si tak budete môcť vychutnávať pod holým nebom, v ničím nerušenom prostredí a s neopakovateľným výhľadom. Súčasťou každého apartmánu, či dovolenkového domčeka v Natur Resort je aj vlastná terasa.

Prijmite naše pozvanie a poďte si s rodinou alebo priateľmi užiť jedinečnú atmosféru pri úžasnom jedle, s dobrým pivom, drinkom alebo plným vínom v pohári. Reštaurácia Rock Farm priamo v areáli resortu je svet šťavnatých mäsitých jedál z grilu z nášho vlastného bio chovu, chutných šalátov, krehkých dezertov a tradičných jedál z Podtatranského regiónu. Mysleli sme však aj na hostí, ktorí uprednostnia chutné vegetariánske jedlo. Kvalitné suroviny, mäso z nášho vlastného chovu farmy Lutila a kus mágie je však to, čo chceme naservírovať každému jednému z vás.