4-dňový pobyt s wellness a lanovkou na Skalnaté pleso

Začnite leto dovolenkou vo Vysokých Tatrách, rezervujte si pobyt v komfortne zariadených dizajnových apartmánoch s výhľadom na tie najvyššie tatranské štíty. Úchvatná príroda, najrôznejšie možnosti oddychu, pobyt na čerstvom vzduchu a množstvo zážitkov sú zárukou skvelej dovolenky.

Pobytu na čerstvom vzduchu si tu môžete dožičiť naozaj do sýtosti. Rezort je vybavený vonkajšími ohniskami pre opekačky s rodinou a priateľmi. Keď vyhladnete, pripravíte si voňavé dobroty na otvorenom ohni. Chutné jedlo si tak budete môcť vychutnávať pod holým nebom, v ničím nerušenom prostredí a s neopakovateľným výhľadom. Súčasťou každého apartmánu, či dovolenkového domčeka v Natur Resort je aj vlastná terasa.

Skvelým spestrením bude pre vás, milí hostia, výlet lanovkou na Skalnaté pleso, ktoré je bránou na Lomnický štít. V cene lístka na lanovku je obojsmerná jazda. Po turistike môžete relaxovať v bazénoch AquaCity Poprad, kde v cene pobytu máte celodenný vstup. Stravovanie nie je súčasťou balíčka, môžete využiť služby našej reštaurácie Rock Farm priamo v areáli rezortu.

*Pobytový balíček je platný v termíne od 01.06.2024 do 30.10.2024.

* Teraz môžete tento pobyt získať v špeciálnej cene od 379 € za celý pobyt.

Cena: Od 379 €
Rezervovať tento balíček