Za golfom do Tatier

Za golfom nemusíte chodiť za hranice. V tesnej blízkosti nášho rezortu sa totiž nachádza 9-jamkový golfový areál Royal Valley s veľkorysými odpaliskami (tu môže byť prelink: http://www.rvgc.eu/o-ihrisku). 

Ak nie ste profesionálny hráč golfu, ale radi by ste si vyskúšali pár odpalov a presnosť vašej mušky, zverte sa do rúk profesionálneho trénera a vyskúšajte výuku golfu. Naučíte sa správnu techniku a vyskúšate si nový druh športovej aktivity spojený s precvičením vašej presnej mušky. 

Pridanou hodnotou je výhľad na štíty Vysokých Tatier a 360º výhľad na všetky okolité obce. Ak sa golfu venujete naplno, radi by ste zlepšili svoju hru a zahrnuli ju do svojich dovolenkových činností, poskytneme vám cenovo dostupné ubytovanie porovnateľné so zahraničnými golfovými rezortmi.

Objaviť čaro golfu môžete pomôcť aj svojim deťom. Je možné dohodnúť výuku golfu pre juniorov od 6 do 18 rokov. Vítaní sú úplní začiatočníci bez vlastného golfového vybavenia, ako aj profesionálni mladí hráči, ktorí túžia po zlepšení.