Teambuilding

Teambuilding v NATUR resort je skvelou možnosťou, ako utužiť váš firemný kolektív, lepšie sa navzájom spoznať a v neposlednom rade si užiť zábavu s ľuďmi, s ktorými trávite veľkú časť pracovného týždňa. Na chvíľu uberiete z náročného pracovného tempa, načerpáte novú energiu a nápady a odnesiete si veľa zážitkov.

Radi vám pomôžeme s prípravou programu pre váš tím kolegov. Dni si môžete spestriť turistikou a spoznávaním krás Tatier, či návštevou kultúrnych a historických zaujímavostí Spiša. Vaše dni budú akčnejšie aj vďaka rôznym športovým a adrenalínovým aktivitám. 

Relaxovať môžete v neďalekých aquaparkoch a svoju trpezlivosť si vyskúšate na golfovom odpalisku. Príjemnou zmenou môže byť aj jazda na bicykli alebo v konskom sedle. Určite si s úsmevom zaspomínate aj na spoločné večery z ”firemnej opekačky”, na ktorú je naše vonkajšie ohnisko ako stvorené. 

V NATUR resort sa naši návštevníci stravujú individuálne. Ak sa vyberiete počas dˇna niekde na výlet, určite naďabíte na niekoľko skvelých reštaurácií. Neváhajte sa na nás obrátiť a pomôžeme vám vybrať miesta, kde ktoré pre vás budú gastronomickým zážitkom.  

Využite naše ubytovanie a znalosti o regióne pod Tatrami na maximum.